Nasze Usługi

Kontakt

  • ul. Częstochowska 77, 62-800 Kalisz
  • +48 62 / 503 16 76+48 502 542 150
  • biuro@kulig.net.plserwis@kulig.net.pl

Serwis Bram

Nasza firma świadczy usługi w zakresie serwisowania bram garażowych, przemysłowych, ogrodzeniowych i szlabanów wjazdowych. W naszej działalności duży nacisk kładziemy na profesjonalny, szybki serwis i naprawy Państwa bram.

czytaj dalej...

Serwis Automatyki

Wszyscy wiemy jak ważne dla bezpieczeństwa i komfortu użytkowania jest prawidłowe działanie urządzeń w Państwa domu. Każde z tych urządzeń ma skutecznie spełniać swoje zadanie. Aby było to możliwe należy okresowo sprawdzić stan mechanizmu.

czytaj dalej...

Montaż Okien

Z niezwykłą radością obserwujemy wzrost zainteresowania naszych klientów kwestią parametrów izolacyjności termicznej okien. Równie istotną kwestią jak dobór profilu czy szklenia jest rodzaj zastosowanego montażu.

czytaj dalej...

Montaż Drzwi

Montaż drzwi jest łatwy, jeśli nie wiąże się z kuciem w ścianach. Trzeba tylko trzymać się zasad, wtedy drzwi nie będą się paczyć, wichrować lub trzeć o podłogę. Nasze ekipy monterskie doskonale wiedzą jak dobrze zamontować ościeżnicę i skrzydło drzwiowe.

czytaj dalej...

Montaż Bram

Najlepiej, gdybyśmy bramę garażową uwzględnili na etapie projektowania domu. Niby dziwne, a jednak określenie wymiarów wjazdu do garażu będzie skutkowało tym, że potem nie wydamy nawet kilkunastu tysięcy złotych więcej na zakup i montaż bramy o nietypowych wymiarach.

czytaj dalej...

Montaż Ogrodzenia

Specjalizujemy się w usługach montażu wszelkiego rodzaju ogrodzeń przy domowych,montażu wszelkich bram skrzydłowych,bram suwanych,bram zautomatyzowanych, ogrodzeń obiektów przemysłowych oraz instytucji publicznych. Oferujemy profesjonalny montaż siatki ogrodzeniowej o szerokiej gamie zróżnicowania kolorystycznego oraz technicznego.

czytaj dalej...