Came-Faac-Nice

Szlaban drogowy do szybkich przejazdów

Zarządzanie szybkimi przejazdami na parkingach, w szpitalach, na autostradach. otwieranie przejazdu w ciągu 0,9 sekundy; obsługa przejazdów o szerokości do 2,75 metrów; stalowa, wzmocniona konstrukcja z zabezpieczeniem przed korozją, lakierowana epoksydową farbą proszkową zapewnia długotrwałe utrzymanie sprawności i estetyki zewnętrznej; zarządzanie inercją pasywną, typową przy szybkich ruchach szlabanu, nawet przy intensywnej pracy; nowoczesne wzornictwo, łatwość dostosowania do różnych kontekstów architektonicznych; ramię owalne lub okrągłe w znaczny sposób ogranicza "efekt żagla".

Zintegrowana lampa ostrzegawcza led w kształcie kopuły, zapewniająca doskonałą widoczność; wzmocniona obudowa z lakierowanej stali z zabezpieczeniem antykorozyjnym lub ze stali nierdzewnej AISI 304; dedykowana centrala sterująca z wbudowanym enkoderem; sprężynowy system wyważania zróżnicowany dla otwierania i zamykania; prędkość ruchu w fazie otwierania i zamykania z niezależną regulacją; intensywna praca zapewniona dzięki obecności motoreduktora 24 V DC; opcjonalny akumulator zapewniający działanie przypadku przerwania dostawy prądu.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Dedykowana centrala sterująca

Pełna kontrola automatyki i optymalizacja pracy. wyświetlacz do wizualizacji programowania funkcji; kontrola ruchu i funkcja wykrywania przeszkód; autodiagnostyka urządzeń zabezpieczających podłączonych do instalacji; możliwość podłączenia do zasilacza awaryjnego, by zapewnić funkcjonowanie nawet w przypadku nagłego braku energii elektrycznej.

Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis szlabanów w obiektach rezydencjalnych, przemysłowych, przy wjazdach na parkingi, osiedla. Oferujemy pełen asortyment akcesoriów do szlabanów. Szczególnie polecane szlabany Gard firmy Came. Nowością na rynku są automatyczne zapory drogowe oraz zapory łańcuchowe. Proponujemy m.in: samoblokujące szlabany dla przejazdów, samoblokujące bariery łańcuchowe do przejazdów, elektromechaniczne zapory drogowe, kolczatki automatyczne, kolczatki sprzężone ze szlabanem, centrale sterujące.

Unipark

Idealna wszędzie tam, gdzie pragnie się zarezerwować miejsce dla samochodu na prywatnym parkingu lub miejsce dla upoważnionego personelu. Dodatkowa zaleta to możliwość dostępu do miejsca parkingowego przez prosty gest naciśnięcia przycisku pilota radiowego.

Prosta instalacja w każdych warunkach dzięki praktycznej podstawie umożliwiającej mocowanie do podłoża. Dostępna w dwóch podstawowych modelach, które można wybrać w zależności od rozmiarów samochodu. Zatrzymanie w przypadku wykrycia przeszkody podnosi bezpieczeństwo użytkowania.