Wiśniowski-Hormann

POMOSTY

Przeznaczeniem pomostu jest niwelowanie różnicy poziomu między miejscem rozładunku, a skrzynią ładunkową samochodu dostawczego. Oferujemy dwa rodzaje pomostów przeładunkowych: PowerRamp 232 NG - elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z klapą z opuszczanym językiem PowerRamp 233 NG - elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z wysuwanym do przodu (teleskopowym) językiem.

blacha łezkowa o grubości 8 mm (z ryflowaniem) i 6 mm (bez ryflowania) język wykonany jest z blachy o grubości 10 mm (z ryflowaniem) i 8 mm (bez ryflowania) platforma wzmocniona wzdłużnie samoczyszczące zawiasy przednie, platforma i język (klapa) napędzane hydraulicznie, siłownik umieszczony centralnie pozwala na dostosowanie się rampy do przechyłów pojazdu nawet do 10% szerokości platformy. Pomost przeładunkowy 232 NG jest obsługiwany za pomocą tylko jednego przycisku. Wciśnięcie przycisku powoduje unoszenie podestu z pozycji początkowej oraz rozłożenie języka po osiągnięciu najwyższego poziomu. Zwolnienie przycisku powoduje automatyczne opuszczanie podestu oraz oparcie klapy na skrzyni ładunkowej pojazdu.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Zabezpieczenia

W pełni hydrauliczny „stop bezpieczeństwa” utworzony za pomocą wbudowanego w siłownik zaworu blokującego przewody na wypadek ich pęknięcia, wyłącznik awaryjny z blokadą włączania, boczne blachy platformy zabezpieczające stopy, podtrzymanie języka na belce przedniej w stanie spoczynku (dla zabezpieczenia podczas ruchu poprzecznego), czarno- żółte znaki ostrzegawcze, mocne podpory serwisowe, zabezpieczenie silnika przez przekaźnik termiczny

Śluzy uszczelniające oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI to doskonałe rozwiązania cechujące się trwałością i dobrymi właściwościami użytkowymi. Pozwalają one ograniczyć zużycie energii oraz zapewniają zabezpieczenie dla przeładowywanych towarów a także zwiększają komfort pracy dla personelu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów charakteryzują się dużą odpornością na promieniowanie UV a także wysokie i niskie temperatury. Trwale zachowują estetyczny wygląd, a poszczególne elementy nie odkształcają się.

Domki przeładunkowe

Domki przeładunkowe ustawia się przed halą. To oznacza: możliwość wykorzystania całej powierzchni hali aż po ściany zewnętrzne. Domki przeładunkowe Hörmann stanowią dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy konstrukcja hali uniemożliwia montaż rampy wewnętrznej lub nie ma możliwości podjechania samochodem bezpośrednio pod rampę. Kompletny domek przeładunkowy składa się z: podestu z rampą przeładunkową, poszycia ścian i stropu, otworu przeładunkowego z uszczelnieniem bramy.