Wiśniowski-Hormann

BRAMA DO KAŻDEJ HALI !

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą.

Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 mm.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Inteligentna brama wjazdowa!

Krawędziowa listwa bezpieczeństwa montowana w dolnej uszczelce, powoduje zatrzymanie bramy w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej. Fotokomórki wyprzedzające - montowane w bramach z napędem wyposażonych w drzwi przejściowe z niskim progiem. Ogranicznik otwarcia drzwi przejściowych ogranicza kąt otwarcia drzwi przejściowych.

Czujnik otwarcia drzwi przejściowych blokuje możliwość uruchomienia napędu bramy gdy drzwi są otwarte lub niedomknięte. Zabezpieczenie sprężyn w przypadku pęknięcia sprężyny zapobiega samoczynnemu opadnięciu skrzydła. Cynkowane sprężyny równoważące ciężar skrzydła bramy są dodatkowo zabezpieczone antykorozyjnie.nPrzekładnia łańcuchowa do ręcznego otwierania bramy, wyposażona w łańcuch o długości dostosowanej do typu prowadzenia bramy. Drzwi przejściowe umożliwiają komunikację bez konieczności otwierania całej bramy. Rolki łożyskowe zapewniają długoletnią cichą i stabilną pracę bramy. Przeszklenie panelem aluminiowym zapewnia doświetlenie wnętrza naturalnym światłem,

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi, wydajne i łatwe w serwisowaniu bramy spiralne zbudowane z gładkich profili aluminiowych.