Okna Amberline

Firma AMBERLINE produkuje okna i drzwi z PCW w systemie VEKA, z okuciami WINKHAUS. Specjalizujemy się w konstrukcjach specjalnych - łukach, trójkątach, trapezach, oknach z roletami itp. Ważna jest dla nas miła obsługa, którą zapewnia wykwalifikowany i doświadczony personel. Cechuje nas krótki termin realizacji, uczciwa cena i najwyższa jakość oferowanych usług i surowców.

Wykorzystujemy do produkcji sprawdzone profile, solidne okucia, ciepłochronne szyby i mogłoby się wydawać, że to wszystko, czego trzeba, aby zrobić dobrej jakości okno. Jednakże potrzebne jest coś więcej: wiedza, doświadczenie oraz znajomość technologii produkcji, zgodnej z wymogami i normami budowlanymi.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Rewolucyjna technologia wklejania szyb

Wymyślne kształty i duże rozmiary konstrukcji okiennych "bez ograniczeń". Dzisiejsze technologie umożliwiają nam wykonanie dużych, przeszklonych powierzchni o ponad standardowych wymiarach, nawet o wysokości kondygnacji.

Technologia wklejania szyby termoizolacyjnej w skrzydło okienne zwiększa statykę i stabilność konstrukcji, podnosi o 15-20% izolacyjność cieplną oraz akustyczną, lepiej zabezpiecza przed włamaniem. Wyjście poza dotychczasowe ograniczenia gabarytów skrzydła umożliwia wykonanie dużych, przeszklonych powierzchni, o ponad standardowych wymiarach, nawet o wysokości kondygnacji. Można przy tym zastosować modne obecnie profile o wąskich powierzchniach czołowych a także rośnie stabilność elementów o nietypowych kształtach jak romby, łuki, trapezy czy trójkąty.

Technologia lakierowania profili z PVC

Dostępność okien wykonanych z profili okleinowych, odzwierciedlających naturalną strukturę drewna jest powszechne. Dzięki technologii lakierowania powierzchni profili z PVC możliwe jest wykonanie okien we wszystkich kolorach z palety RAL. Daje to nowe możliwości przy projektowaniu elewacji i aranżacji wnętrz w obiektach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.