Amberslide 82

Nowe drzwi podnoszono-przesuwne w w energooszczędnym systemie Softline 82. Idealne połączenie przestrzeni wewnętrznej z zewnętrzną bez utraty solidnej ochrony przed wiatrem i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Zastosowany w Amberslide 82 system zapewnia korzystne współczynniki izolacji cieplnej, a w konsekwencji pozwala oszczędzać na opłatach i energii.

Doskonałe jakościowo, szczegółowo przemyślane komponenty systemowe VEKA umożliwiają realizację szerokiej gamy rozwiązań architektonicznych, w tym wielkogabarytowych konstrukcji, z dużymi przeszkleniami.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Nowa klamka Smart & Style

Klamka S M A R T & S T Y L E od AMBERLINE to połączenie inteligentnego patentu Secustic z wysokiej klasy designem. Nowa klamka w kolekcji AMBERLINE to propozycja dla wymagających klientów, ceniących sobie wyjątkową estetykę dodatków okiennych i drzwiowych.

Jest to idealne rozwiązanie do ram w modnych ciemnych kolorach oraz doskonałe uzupełnienie do okuć uchylno-rozwieranych całkowicie ukrytych w luzie wrębowym (activPilot Select) . Dodatkowo klamka S M A R T & S T Y L E wyposażona jest w inteligentny ( SMART) system SECUSTIC zwiększający znacznie poziom odporności na włamanie, dzięki innowacyjnemu mechanizmowi blokującemu obrót klamki

Softline 82

Oszklenie trój- lub dwuszybowe o grubości szyb od 24 do 52 mm stwarza możliwość szklenia futryn i skrzydeł według indywidualnych potrzeb. Bogata paleta kolorów i wykończeń: trwała, piękna biel (profil barwiony w masie) lub okleiny o jednolitym zabarwieniu (również matowe), także folie drewnopodobne imitujące metal (np. aluminium). Okleinowanie profili do wyboru jedno- lub dwustronne. Struktura powierzchni gładka lub porowata. W sumie kilkadziesiąt wariantów.