Drzwi Wewnętrzne

Innowacyjność oraz wysoka jakość.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów, zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Rozważasz wymianę drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych w swoim domu/mieszkaniu? W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi i akcesoriów montażowych. U nas znajdziecie Państwo nie tylko klasyczne skrzydła drzwiowe - łazienkowe, pokojowe - białe czy też w innych kolorach, ale również drzwi harmonijkowe w różnych kolorach i stylach, które będziecie mogli Państwo poszerzyć zgodnie z potrzebami. Sprawdzą się one świetnie w przypadku małych przestrzeni.

Ponadto wśród skrzydeł drzwiowych w ofercie znalazły się modele w różnorodnych kolorach, stylach ale też ze szklanymi wstawkami bądź bez. Dzięki tak bogatej ofercie każdy z pewnością znajdzie model odpowiedni, pod względem stylistycznym i cenowym, do swojego domu czy mieszkania.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Dawniej i Dziś.

Decydując się na zakup drzwi wewnętrznych często zastanawiamy się nad ich różnicą i stajemy przed wyborem tworzywa z jakiego są wykonane. Kiedyś drzwi robione były jedynie z litego drewna naturalnego bejcowane lub lakierowane na kolor odpowiadający wystrojowi wnętrza. Zamawiane u stolarza, wykonywane według własnego pomysłu, pod wymiar, ręcznie rzeźbione lub klasyczne. Jednak ich modele ograniczone były najczęściej do drewna z jakiego były wykonane, tj. dąb czy sosna oraz do kolorów lakierów jakimi były pokrywane. Ponadto drzwi drewniane ze względu na wypaczanie i ciężar nie zawsze były odpowiednie.

Dziś potrzeby klientów są inne, bardziej wyszukane i nowoczesne dlatego producenci stolarki drzewnej zaproponowali kilka możliwości zamiany faktury drzwi drewnianych.

Sztywna, masywna, wytrzymała konstrukcja.

Konstrukcja drzwi płytowych składa się z ramy wykonanej z klejonego warstwowo drewna iglastego lub płyty MDF. Wypełniona stabilizująco tak zwanym plastrem miodu wykonanym ze sztywnego i odpornego na nacisk papieru lub płytą wiórową otworowaną pokrytą dwiema płytami HDF, która może być oklejona folią lub lakierowana. Natomiast przy drzwiach ramowych, wszystkie elementy drzwi ( ramiaki pionowe, poziome, pośrednie) wykonane są z oklejonego MDF. Dużą zaletą drzwi w całości wykonanych płyty MDF jest ich sztywna, stabilna i masywna konstrukcja wytrzymała na uderzenia mechaniczne.