Drzwi Zewnętrzne

Kreatywne podejście do Twoich unikalnych potrzeb.

Firma Hormann to marka kojarzona z najwyższą jakością, która przez lata zmieniała oblicze branży, stale zaskakując nowatorskimi rozwiązaniami. Aktualna oferta firmy to bogaty zbiór produktów stanowiących odpowiedź nowoczesnej technologii na oczekiwania wymagających klientów. Flagowe produkty typu drzwi ThermoCarbon, ThermoSafe, ThermoPro są produktami bardzo chwalonymi w branży stolarki budowlanej.

Są eleganckie i niebanalnie zdobione, osiągają świetne wyniki w izolacji termicznej, (są bardzo energooszczędne), czy w kwestiach bezpieczeństwa (posiadają wszystkie odpowiednie atesty bezpieczeństwa) - każdej przestrzeni nadadzą charakteru, niezależnie czy jest to korytarz w biurze, czy mały przedpokój w hotelu. Charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami typu: czytnik linii papilarnych, funkcja dziecko w domu (wysyła wiadomość sms do rodzica, w momencie kiedy dziecko otworzy drzwi i przekroczy próg domu). Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą drzwi zewnętrznych Hormann.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Drzwi Wikęd

Świadomi faktu, że aby być najlepszym współpracuje się z najlepszymi, dlatego Wikęd używa komponentów dostarczanych im przez wiodących producentów profili PCV, okuć, aluminium i szkła. Wysoką jakość potwierdzają zdobywane przez nich liczne certyfikaty oraz atesty.

W ofercie drzwi zewnętrznych posiadają drzwi stalowe, oraz drzwi PCV. Co można o nich powiedzieć? Dwa standardy: normal oraz premium, wiele wzorów, przeszkleń. Standard premium posiada między innymi 4-ryglowy zamek główny z wkładką Wilka, dodatkowy zamek górny 4-ryglowy z wkładko-gałką Wilka, zamek dolny 4-ryglowy połaczony z głównym, klamkę AXA Manitoba, 3 zawiasy regulowane, próg aluminiowy z uszczelką, okapnik, regulację języka, 3 bolce antywyważeniowe, a to wszystko w drzwiach o grubości 54mm wypełnionych pianką poliuretanową. Dużo by pisać, po pełną ofertę przyjdź i zapytaj w naszym punkcie sprzedaży.

Połączenie estetyki z praktycznymi rozwiązaniami

Drzwi WIŚNIOWSKI® zostały zaprojektowane tak by maksymalnie wykorzystać właściwości materiałów, z których zostały wykonane. Zastosowanie w naszych technologiach zaawansowanej mechaniki i inteligentnej elektroniki pozwala dostosować naszą ofertę do rosnących wymagań współczesnej architektury. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń w postaci okuć, bolców antywyważeniowych czy specjalnych szyb możemy dostosować drzwi do odpowiedniej klasy ryzyka oraz wymogów prawa budowlanego. Drzwi są testowane zgodnie z najnowszymi normami europejskimi dzięki czemu możemy zapewnić ich użytkownikom najlepszą ochronę.