Niezawodna praca w każdych warunkach

Cechy charakterystyczne: brama przesuwna jest konstrukcją samonośną, zespół nośny posadowiony jest na fundamencie za pośrednictwem śrub fundamentowych skrzydło porusza się kilka centymetrów nad podłożem, dzięki temu nie jest niczym blokowane w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe profilowane lub pręty Szyna nośna 95x85 mm przymocowana jest do skrzydła bramy, Szyna jezdna wykonywana jest bezodpadowo z blachy ocynkowanej - ten unikatowy proces produkcji jednego z najważniejszych elementów bramy przesuwnej gwarantuje sprawną, płynną i cichą pracę bramy zespół jezdny w szynie - 95x85 [mm] brama może być montowana na dwóch lub trzech śrubach montażowych.

Znak CE oznacza bramę, która spełnia wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia wszystkim producentom bram wysokie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Rozwiązania stosowane w bramach WIŚNIOWSKI: wyłącznik przeciążeniowy, listwa zderzakowa, lampa sygnalizacyjna, fotokomórki gwarantują bezpieczną pracę bramy.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Widok 53
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

TRWAŁOŚĆ NA LATA

BRAMA PRZESUWNA Z NAPĘDEM.

Napęd w słupie – bezpiecznie, wygodnie, estetycznie. Automat umieszczony w stalowym słupku bramy przesuwnej WIŚNIOWSKI jest jedynym takim rozwiązaniem na rynku. Zamiast urządzeń zewnętrznych, które często padają łupem złodziei i szpecą ogrodzenie, warto zamówić bramę ze zintegrowanym automatem. Słupek chroni mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi. W razie braku prądu w łatwy sposób można rozblokować automat i otworzyć bramę ręcznie.

BRAMA PRZESUWNA Z NAPĘDEM

Napęd w słupie AWSo2000 zamontowany w słupie o przekroju 120x120 mm zabezpieczenie pokrywą chroni napęd prze warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi i kradzieżą dźwignia otwierania pokrywy jednocześnie rozlokowuje napęd i po zdjęciu pokrywy umożliwia dostęp do napędu. Dostępna również opcja z napędem zewnętrznym.