Dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa

Bramy skrzydłowe ręczne i z napędem.

Cechy charakterystyczne: brama dwuskrzydłowa o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych skrzydła poruszają się na zawiasach znajdujących się w osi bramy w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty symetryczny podział skrzydeł; skrzydło bierne posiada rygiel brama ręczna wyposażona jest w zamek oraz rygiel blokujący bierne skrzydło do podłoża w bramie z napędem nie posiada zamka i rygla, funkcję blokującą pełni napęd.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

System DUPLEX jest gwarancją długoletniego użytkowania wyrobu.

W nowoczesnej i ekologicznej malarni proszkowej całym procesem sterują komputery, dzięki temu parametry chemiczne i temperaturowe utrzymywane są z gwarantowaną dokładnością. Wielofunkcyjny system transportu elementów zapewnia ciągłość pracy linii. Dzięki temu proces jest oszczędny i optymalizowana jest przepustowość linii.

Dbamy o ekologię

W procesie cynkowania ogniowego na powierzchni stali powstaje powłoka chroniąca stal przed korozją. Cały wyrób zanurzany jest w ciekłym cynku (450°C), który dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc, a stosowany stop cynku z niklem i bizmutem o nazwie Technigalva Plus daje wysoką jakość powłoki cynkowej. Jednocześnie dbamy o ekologię - ocynkownia pracuje w systemie bezściekowym.