Bramy skrzydłowe

Bramy skrzydłowe posiadają chwytak zabezpieczający przed przypadkowym, samoczynnym zamknięciem się uchylonego skrzydła w bramie ręcznej, np. w wyniku silnego podmuchu wiatru – montowany za bramą, przytrzymuje skrzydło w pozycji otwartej. Rygiel w bramie ręcznej stanowi pewną blokadę skrzydła mocowaną do fundamentu. Elektrorygiel to zabezpieczenie napędu bram o skrzydle większym niż 3,5 metra. Fotokomórki zamontowane na słupach bramy – jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda, następuje przerwanie strumienia podczerwieni, co spowoduje zatrzymanie się skrzydła i jego cofnięcie.

Ostre zakończenia w postaci stalowego grzebienia, może być montowane na górnej krawędzi skrzydła bramy. Zamek w bramie ręcznej to pewne i trwałe zamknięcie bramy ręcznie otwieranej, umieszczony w aluminiowej obudowie. Zamek wpuszczany nawierzchniowo – tradycyjny sposób zamknięcia furtki, montowany w ramie skrzydła. Zamek z elektrozaczepem – element systemu kontroli dostępu – służy do zdalnego odblokowania zamkniętej furtki

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Zawiasy

Zawias regulowany montowany bezpośrednio w słupie bramy – zapewnia precyzyjne ustawienie furtki względem słupa. Zawias na płytce montażowej umożliwia instalację furtki do już istniejących słupów stalowych lub betonowych. Zawias na ceowniku przymocowanym do słupa – umożliwia instalację furtki do słupa stalowego lub betonowego.

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

Pełna kolorystyka

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.