Automatyka dla Przemysłu

Wszechstronne rozwiązanie dla bram przemysłowych

Szczególnie wskazany do bram segmentowych z napędem na bezpośrednio na wał bramy. Zalecany także do automatyzacji wszystkich typów bram przemysłowych i składanych o maksymalnej wysokości do 11 m. Siłowniki pracujące w napięciu trójfazowym 230V, 24V i 230-400V oferują innowacyjne kombinacje sprawdzające się także przy zarządzaniem przejazdami w rezydencjach i w osiedlach mieszkaniowych.

Nie istnieją ograniczenia w użytkowaniu Specjalnie przeznaczony do instalacji na bramach segmentowych. System wykorzystywany przez urządzenie umożliwia całkowite otwarcie bramy bez konieczności używania urządzenia odblokowującego; “specjalny łańcuch” do ręcznego otwierania bramy (opcjonalny) zarówno dla siłownika montowanego poziomo, jak i pionowo; możliwość instalacji także w pozycji poziomej; trwała regulacja mikrometryczna; praktyczny mikroregulator dla optymalnej i trwałej regulacji pozycji zamykania skrzydeł.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Zintegrowany enkoder: funkcjonalność, bezpieczeństwo, prostota

Wykrywanie przeszkody także przy zatrzymanym silniku oraz dokładna regulacja punktów hamowania i położeń krańcowych; cyfrowe programowanie funkcji, widoczne na wyświetlaczu; zmniejszenie naporu w fazie otwierania i zamykania (regulowane); programowanie funkcji w różnych trybach sterowania (np. otwieranie w trybie automatycznym, a zamykanie w trybie TOTMAN); kompletna autodiagnostyka wszystkich podłączonych urządzeń zabezpieczających; obsługa i kontrola wejść: do 250 użytkowników.

Zalety silnika trójfazowego: większy napór w początkowej fazie ruchu; gwarancja działania nawet w najtrudniejszych warunkach użytkowania oraz w obiektach przemysłowych; kontrola bezwładności związanej z ciężarem bramy.

Zintegrowana centrala

Posiada możliwość obsługi jednego siłownika elektromechanicznego wyposażonego w enkoder absolutny. Centrala umożliwia łatwe i wygodne podłączenie akcesoriów dodatkowych dzięki numerowanym listwom zaciskowym. Posiada wbudowane funkcje autodiagnozy. Elektroniczna regulacja momentu obrotowego, programowalne wyjścia, to tylko niektóre z wielu zaawansowanych funkcji centrali. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia funkcja amperometrycznej detekcji przeszkód. Możliwość podłączenia awaryjnego zasilania akumulatorowego.

Prosta instalacja w każdych warunkach dzięki praktycznej podstawie umożliwiającej mocowanie do podłoża. Dostępna w dwóch podstawowych modelach, które można wybrać w zależności od rozmiarów samochodu. Zatrzymanie w przypadku wykrycia przeszkody podnosi bezpieczeństwo użytkowania.