Auotomatyka dla Domu

Życie to ruch !

Dostarczamy napędy elektryczne, które łatwo można zintegrować z nowymi lub istniejącymi bramami wjazdowymi, zarówno przesuwnymi, jak i skrzydłowymi. Możliwe jest nawet zastosowanie zasilania solarnego, jeżeli nie chcesz podłączać bramy do instalacji elektrycznej domu.

Nigdy więcej wysiłku! Otwierasz i zamykasz bramę bez wysiadania z samochodu, parkowania na chodniku lub wychodzenia z domu, aby przywitać gości. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa domu. Aby sterować bramą wjazdową, bramką wejściową i bramą garażową za pomocą jednej komendy.

Kontakt:

  • Miejscowość: 62-800 Kalisz
  • Ulica: Częstochowska 77
  • Tel: +48 502 542 150
  • email: biuro@kulig.net.pl

Inteligentna brama wjazdowa!

Po zainstalowaniu napędu musisz tylko dodać urządzenie TaHoma® i możesz sterować swoją bramą wjazdową ze smartfona, sprawdzać, czy brama jest poprawnie zamknięta i zdalnie otwierać bramę swoim gościom lub dostawcom.

Napęd wyposażony w technologię radiową zwiększa inteligencję Twojego domu! Gdy tylko zainstalujesz pierwszy element wyposażenia, wszystko może się zmienić: dodaj zdalne sterowanie lub zespół zautomatyzowany, steruj swoimi żaluzjami i okiennicami wraz z innymi urządzeniami, zainstaluj urządzenie Tahoma®, aby zarządzać domem z komputera, tabletu lub smartfona i dużo więcej.

Garaż, drugie drzwi do domu

Robisz w nim dużo więcej niż tylko parkowanie samochodu: to schowek, warsztat do majsterkowania lub studio muzyczne! W zależności od Twojego stylu życia, Twój garaż musi dostosować się do Twoich potrzeb.

Brama podnoszona, segmentowa, uchylna lub rolowana: dostarczamy systemy automatyki, które łatwo można zamontować do nowej lub istniejącej bramy garażowej, niezależnie od jej rodzaju.